Mieszkaniec Koronowa odpowie za posiadanie amfetaminy - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Mieszkaniec Koronowa odpowie za posiadanie amfetaminy

Data publikacji 17.07.2019

Kryminalni z wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli kilkanaście „działek” amfetaminy. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej bydgoskiej komendy ustalili, że w jednym z mieszkań w Koronowie mogą znajdować się zakazane środki psychoaktywne. Kryminalni ustalili dokładne miejsce. Następnie przystąpili do działania i pojechali pod wytypowany adres. Tam „zapukali” do drzwi mieszkania.

Na miejscu okazało się, że jeden z domowników na widok policjantów zabarykadował się w łazience. Po chwili funkcjonariusze wyciągnęli agresywnego młodego mężczyznę. W trakcie przeszukania, kryminalni znaleźli w koszu przy toalecie dwa plastykowe pudełka, w którym znajdowały się woreczki strunowe z białym proszkiem.

Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony proszek to amfetamina. Ponadto, w jednym z pokoi zabezpieczyli elektroniczną wagę. 23-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy z Koronowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski