Poszukiwany wpadł w ręce policjantów z bydgoskiej "drogówki" - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Poszukiwany wpadł w ręce policjantów z bydgoskiej "drogówki"

Data publikacji 06.03.2019

Patrol ruchu drogowego z bydgoskiej komendy zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. 21-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Funkcjonariusze znaleźli przy nim porcję marihuany. Podejrzany poszukiwany był do odbycia kary aresztu.

Wczoraj (05.03.2019) około godziny 8:00 patrol z bydgoskiej „drogówki” zauważył vw golfa, w którym  pasażer nie posiadał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Policjanci zatrzymali auto do kontroli u zbiegu ulic Akademickiej i Kaliskiego w Bydgoszczy.

W trakcie sprawdzania 21-letniego pasażera pojazdu okazało się, że jest poszukiwany przez bydgoski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. To jednak nie wszystko. Funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek z zielonym suszem roślinnym.

Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do komisariatu w Fordonie. Tam wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana. Za niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa 21-latek został ukarany mandatem karnym.

Następnie fordońscy śledczy na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Jeszcze tego samego dnia bydgoszczanin trafił za kratki aresztu śledczego.