Poszukiwany rozbójnik wpadł w ręce policjanta - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Poszukiwany rozbójnik wpadł w ręce policjanta

Data publikacji 31.08.2018

Policjant z Koronowa poza służbą zatrzymał poszukiwanego przez nakielskich funkcjonariuszy 22-latka. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie rozboju. Napadł na kolegę, gdy wychodził z więzienia. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Wszystko miało swój początek kilka dni temu w Potulicach. Tam dwaj mężczyźni po wyjściu z Zakładu Karnego postanowiło napić się alkoholu. W trakcie spożywania jeden z nich zaatakował drugiego i zabrał mu pieniądze, po czym uciekł.

O tym fakcie zostali powiadomieni nakielscy policjanci. Zaczęły się poszukiwania za 22-letnim napastnikiem. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami, aż do czwartku (29.08.2018). Wówczas namierzył go policjant z Koronowa będąc w czasie wolnym od służby.

Funkcjonariusz zauważył znanego mu osobiście mężczyznę na jednej z ulic w Koronowie. Wiedział o tym, że poszukują go koledzy z Nakła. Następnie powiadomił o tej sytuacji dyżurnego z Koronowa. Policjant przy wsparciu kolegów z komisariatu zatrzymał 22-latka.

Zatrzymany został przekazany nakielskim policjantom. Wczoraj (30.08.2018) mężczyzna usłyszał zarzut rozboju w warunkach tzw. recydywy. Teraz może mu grozić większa kara.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski