Policjanci zabezpieczyli marihuanę - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Policjanci zabezpieczyli marihuanę

Data publikacji 11.07.2018

Mieszkaniec Fordonu odpowie za posiadanie narkotyków. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli w jego mieszkaniu marihuanę, z której można by było zrobić ponad 100 porcji tego narkotyku. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Wszystko zaczęło się od ustaleń policjantów z bydgoskiego wydziału narkotykowego. Z ich wiedzy wynikało, że jeden z mieszkańców Fordonu może zajmować się procederem narkotykowym. Funkcjonariusze ustalili podejrzewanego. Przystępując do realizacji wytypowali jego miejsce zamieszkania. Późnym popołudniem namierzyli 22-latka.

Mężczyzna został wylegitymowany i sprawdzony. Policjanci znaleźli przy nim ukrytą w bieliźnie porcję marihuany. Następnie poszli z nim do jego miejsca zamieszkania. Tam znaleźli woreczek z zielonym suszem roślinnym oraz 29 „działek” marihuany. Ponadto, zabezpieczyli puste woreczki strunowe oraz elektroniczną wagę. 22-latek został zatrzymany.

Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski