Mieszkaniec centrum miasta odpowie za posiadanie marihuany - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Mieszkaniec centrum miasta odpowie za posiadanie marihuany

Data publikacji 15.06.2018

Kryminalni z bydgoskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 23-latka. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli u niego w domu marihuanę, z której można by było zrobić ponad 70 porcji tego narkotyku.

Policjanci z wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców centrum miasta może posiadać zakazane środki psychoaktywne. Trop doprowadził ich do 23-latka.

W środę (13.06.2018) wczesnym rankiem kryminalni namierzyli podejrzewanego, gdy wychodził z kamienicy. Zaskoczony mężczyzna został wylegitymowany. Funkcjonariusze udali się z 23-latkiem do jego domu.

Tam, po przeszukaniu mieszkania, zabezpieczyli zielony susz roślinny. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

Dalej sprawą zajęli się policjanci z bydgoskiego Śródmieścia. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski