Przywłaszczył telefon i miał narkotyki - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Przywłaszczył telefon i miał narkotyki

Data publikacji 11.06.2018

Soleccy policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o przywłaszczenie mienia. Mężczyzna był w posiadaniu cudzego telefonu komórkowego. Podejrzany miał też marihuanę, z której można by było zrobić ponad 30 porcji tego narkotyku. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Do zdarzenia doszło w piątek (08.06.2018), wówczas policjanci z Solca Kujawskiego przeszukali mieszkanie jednego z mieszkańców miasta. Funkcjonariusze podejrzewali go o przywłaszczenie telefonu komórkowego. Na miejscu wszystko się potwierdziło.

Kryminalni znaleźli nienależące do niego mienie. Niemniej jednak, oprócz telefonu znaleźli coś jeszcze. Zielony susz roślinny oraz podejrzaną substancję - kryształki, które zostaną poddane badaniu. Natomiast wstępne badanie narkotesterem suszu roślinnego wykazało, że jest to marihuana. 24-latek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu.

Śledczy z Solca Kujawskiego na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut przywłaszczenia mienia. Natomiast jeśli ekspertyza laboratoryjna potwierdzi wstępne badanie to mieszkaniec Solca Kujawskiego usłyszy dodatkowo zarzut posiadania narkotyków.