Obchodzili jubileusz pracy zawodowej - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Obchodzili jubileusz pracy zawodowej

Data publikacji 15.05.2018

Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Kosiński spotkał się z osobami obchodzącymi w tym roku jubileusz 20, 25, 30 i 35-lecia pracy zawodowej. Szef bydgoskich policjantów podziękował jubilatom za dotychczasową pracę i życzył dalszych sukcesów.

W ubiegłym tygodniu Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy spotkał się z policjantami i pracownikami cywilnymi obchodzącymi jubileusz pracy zawodowej.

Wśród wyróżnionych osób znajdowało się:

  • 6 policjantów i 1 pracownik cywilny (20 lat);
  • 2 policjantów i 1 pracownik cywilny (25 lat);
  • 1 policjant (30 lat);
  • 2 pracowników cywilnych (35 lat).

Zaproszeni jubilaci, w obecności swoich bezpośrednich przełożonych: Komendanta KP Bydgoszcz-Śródmieście, Komendanta KP Bydgoszcz-Szwederowo, Komendanta KP Bydgoszcz-Fordon, Zastępcy Komendanta KP Bydgoszcz-Wyżyny, Naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Bydgoszczy, Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bydgoszczy, Zastępcy Naczelnika Wydziału Sztabu KMP w Bydgoszczy, odebrali z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy insp. Sławomira Kosińskiego i jego I Zastępcy podinsp. Przemysława Mielczarka, listy gratulacyjne oraz nagrody rzeczowe.

Szef bydgoskich policjantów insp. Sławomir Kosiński podziękował jubilatom za dotychczasową pracę i sumiennie wykonywane, każdego dnia, obowiązków służbowych. Wręczając listy gratulacyjne i okolicznościowe upominki życzył zebranym powodzenia i dalszych sukcesów zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym.

Oprócz wymienionych powyżej, w spotkaniu uczestniczyli: Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia KMP w Bydgoszczy kom. Małgorzata Michniewicz oraz przedstawiciel Związków Zawodowych Pracowników Cywilnych – pani Małgorzata Kropidłowska.

 

Autor: Marta Kazz/ KMP Bydgoszcz
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska