Bydgoszczanin odpowie za posiadanie narkotyków - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Bydgoszczanin odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 08.03.2018

Kilkadziesiąt porcji narkotyków zabezpieczyli kryminalni z bydgoskiego Szwederowa. Marihuana i amfetamina należała do 29-letniego mieszkańca Bydgoszczy. Mężczyzna usłyszał już w tej sprawie zarzut. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Wcześniej funkcjonariusze ustalili, że jeden z mieszkańców osiedla Szwederowo może posiadać zakazane środki psychoaktywne. Policjanci wytypowali podejrzewanego i jego miejsce zamieszkania.   

Wczoraj (07.03.2018) przystąpili do działania i weszli do mieszkania 29-latka. Na miejscu przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W kuchni znaleźli woreczki z białym proszkiem i suszem roślinnym. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to amfetamina i marihuana.

Kolejne woreczki z narkotykami znaleźli w innym pomieszczeniu. Dodatkowo zabezpieczyli puste woreczki strunowe oraz wagę elektroniczną. 29-latek został zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (08.03.2018) śledczy z bydgoskiego Szwederowa przedstawili mu zarzut dotyczący posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski