Kolejne narkotyki zabezpieczone - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Kolejne narkotyki zabezpieczone

Data publikacji 25.08.2017

Mieszkanka Bydgoszczy odpowie za posiadanie narkotyków. Na jej trop wpadli fordońscy kryminalni. W jej mieszkaniu zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę. Teraz 25-latka za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Do zatrzymania doszło wczoraj (24.08.2017), wówczas kryminalni z Fordonu ustalili, że jedna z mieszkanek Bydgoszczy może być w posiadaniu narkotyków. Policjanci wytypowali podejrzewaną i jej dokładne miejsce zamieszkania.

Po południu przystąpili do działania i pojechali pod wytypowany adres. Tam zapukali do mieszkania. Drzwi otworzyła im podejrzewana kobieta. Po przeszukaniu pomieszczeń wszystko się potwierdziło.

Funkcjonariusze w jednym z pokoi znaleźli kilkanaście woreczków z zielonym suszem roślinnym oraz woreczki z różowym i białym proszkiem. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana oraz amfetamina. 25-latka został zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Śledczy z Fordonu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili jej zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zadecyduje już prokurator.