Wiadomości

Policjanci z bydgoskiej komendy proszą o kontakt osoby, które były świadkami śmiertelnego wypadku

Data publikacji 17.05.2017

Świadków śmiertelnego wypadku prosimy o kontakt. Do zdarzenia doszło dzisiaj (17.05.2017) na Rondzie Fordońskim w Bydgoszczy, gdzie kierujący samochodem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu oplowi i doprowadził do zderzenia z nim. Trzy osoby jadące tym pojazdem poniosły śmierć na miejscu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, pod nadzorem prokuratora, prowadzą śledztwo w sprawie wypadku, do którego doszło dzisiaj (17.05.2017) około godziny 2.45 na Rondzie Fordońskim w Bydgoszczy. Wówczas mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym marki MAN wraz z naczepą wjechał na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi opel omega (taksówka). W wyniku tego zdarzenia trzy osoby jadące oplem poniosły śmierć na miejscu.

Świadków opisywanego zdarzenia prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy: osobisty przy ulicy Wojska Polskiego 4F lub telefoniczny w godz. 7:30-15:30 pod numerem (52) 525 56 93 lub całodobowo (52) 525 51 59.

Autor: asp. szt. Jacek Bielun/ Wydział Kryminalny KMP w Bydgoszczy
Publikacja: st. asp. Lidia Kowalska