Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy

Data publikacji 20.04.2016

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali mieszkańca Niemcza podejrzanego o posiadanie nielegalnego tytoniu. Oprócz papierosów policjanci znaleźli w jego mieszkaniu kradzionego laptopa. Sprawą paserstwa zajmą się policjanci z bydgoskich Wyżyn.

Do zdarzenia doszło wczoraj (19.04.2016), wówczas kryminalni z bydgoskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców Niemcza może być w posiadaniu nielegalnych papierosów oraz kradzionych rzeczy. Policjanci przystępując do realizacji wytypowali adres podejrzewanego. Przed południem zapukali do jego drzwi.

Tam po przeszukaniu mieszkania, funkcjonariusze znaleźli blisko 700 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz dwa kilogramy krajanki tytoniowej. Co więcej, znaleźli też laptopa, który w policyjnej bazie figurował, jako kradziony. Komputer poszukiwali policjanci z bydgoskich Wyżyn.

Do sprawy zatrzymany został 44-latek. Teraz mężczyzna za posiadanie nielegalnego tytoniu będzie odpowiadać z kodeksu karno-skarbowego. Natomiast sprawę paserstwa będą wyjaśniać śledczy z bydgoskich Wyżyn.

Autor: podkom. Przemysław Słomski
Publikacja: podkom. Przemysław Słomski
  • policjant i zabezpieczone papierosy