Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 3 tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce 04 listopada 2020 r. o godz. 18:26 w sklepie przy ul. Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Wówczas sprawca wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu ukradł kilka opakowań markowych perfum. Jego wizerunek zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 32, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 3613/20.