Mieszkanka Fordonu posiadała amfetaminę i marihuanę - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Mieszkanka Fordonu posiadała amfetaminę i marihuanę

Data publikacji 03.08.2020

Policjanci z Fordonu zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W wynajmowanym mieszkaniu posiadała amfetaminę oraz marihuanę. Teraz 29-latka za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Do zatrzymania doszło w piątek przed południem (31.07.2020), wówczas kryminalni z Fordonu ustalili, że jedna z mieszkanek tego osiedla może posiadać narkotyki. Policjanci wytypowali podejrzewaną i jej dokładne miejsce zamieszkania.

Przed południem przystąpili do działania i pojechali pod wytypowany adres. Tam zapukali do mieszkania. Drzwi otworzyła im typowana przez nich kobieta. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się.

Kryminalni w jednym z pokoi znaleźli kilkadziesiąt woreczków z białym proszkiem oraz zielonym suszem roślinnym. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że są to amfetamina oraz marihuana. 29-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Śledczy z Fordonu zgromadzony materiał dowodowy przekazali do prokuratury. Tam oskarżyciel przedstawił zatrzymanej zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski
  • amfetamina i marihuana zapakowana w woreczkach strunowych leżą rozstawione na ławie