Konkurs „Młodzi i Bezpieczni” dla uczniów szkół średnich - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Konkurs „Młodzi i Bezpieczni” dla uczniów szkół średnich

Data publikacji 05.11.2019

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy wspólnie ze Strażą Miejską w Bydgoszczy, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Bydgoszczy oraz Zespołem Szkół Mechanicznych w Bydgoszczy organizuje konkurs wiedzy z przepisów ruchu drogowego pn. „Młodzi i Bezpieczni”.

W konkursie wezmą udział uczniowie szkół średnich wszystkich typów (z wyłączeniem szkół dla dorosłych) pobierających naukę na terenie miasta Bydgoszczy.

Zgodnie z regulaminem konkursu do dnia 31 października 2019 roku na kartach zgłoszeniowych zatwierdzonych przez dyrektorów bydgoskich szkół przyjmowane były zapisy.

Konkurs, w formie testów, zostanie przeprowadzony w dwóch etapach tj.:

  • I Etap Konkursu odbędzie się w dniu 08 listopada 2019 roku o godzinie 9:00 w budynku Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Bydgoszczy.
  • II finałowy Etap Konkursu zostanie przeprowadzony w dniu 22 listopada 2019 roku, o godzinie 10:00 również w budynku Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Bydgoszczy.

Uroczyste ogłoszenie wyników z jednoczesnymi wykładami szkoleniowymi dla uczniów bydgoskich szkół, wygłoszonymi przez organizatorów konkursu, odbędzie się w dniu 29 listopada 2019 roku w budynku Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Bydgoszczy o godz. 10.00. Wszyscy laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy spotkania szkoleniowego otrzymają elementy odblaskowe poprawiające bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Nagrody rzeczowe i upominki zakupione zostały z dofinansowania otrzymanego z programu „Razem Bezpieczniej” Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Bliższych informacji na temat konkursu udzielić może st. insp. Zbigniew Białkowski- koordynator programów profilaktycznych w Straży Miejskiej w Bydgoszczy pod numerem telefonu: 608-619-360.

Poniżej znajduje się regulamin konkursowy.

Autor: asp. Sebastian Rink/ Wydział Prewencji KMP w Bydgoszczy
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska

Pliki do pobrania