Poszukiwany listem gończym wpadł z narkotykami - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

Poszukiwany listem gończym wpadł z narkotykami

Data publikacji 08.10.2019

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście namierzyli i zatrzymali poszukiwanego. 19-latek był poszukiwany listem gończym do dobycia kary pozbawienia wolności. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim 10 „działek” amfetaminy.

Wszystko zaczęło się od ustaleń kryminalnych z bydgoskiego Śródmieścia. Policjanci poszukiwali 19-latka, za którym sąd wydał list gończy. Młody mężczyzna był poszukiwany do odbycia ponad półrocznej kary pozbawienia wolności za dokonanie rozboju. Niestety 19-latek nie miał ochoty "odwiedzać" więzienia i zaczął się ukrywać. Funkcjonariusze wiedzieli, że najprawdopodobniej ukrywa się w centrum Bydgoszczy.

Wczoraj (07.10.2019) po południu namierzyli go na bydgoskim „londynku”, gdy wchodził do sklepu spożywczego. Kryminalni zatrzymali go. W trakcie kontroli osobistej okazało się, że poszukiwany ma przy sobie 10 zawiniątek z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. 19-latek trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (08.10.2019) policjanci doprowadzili poszukiwanego do zakładu karnego. Natomiast jeśli ekspertyza laboratoryjna potwierdzi wstępne badania narkotesterem, wówczas młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski
Ładowanie odtwarzacza...