27-latek stawił się w komisariacie. Usłyszał zarzut kradzieży - Wiadomości - KMP w Bydgoszczy

Wiadomości

27-latek stawił się w komisariacie. Usłyszał zarzut kradzieży

Data publikacji 04.09.2019

Śledczy z bydgoskiego Szwederowa rozliczyli 27-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna ukradł w jednym z sieciowych sklepów perfum o wartości ponad 500 złotych. Po publikacji jego wizerunku sam zgłosił się w komisariacie.

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo dziękują za publikację wczorajszego (03.09.2019) komunikatu dotyczącego pomocy w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie oraz za wszelkie przekazane informacje w tej sprawie.

Przypomnijmy, że publikacja dotyczyła kradzieży w jednym ze sklepów mieszczącym się w C.H. Zielone Arkady przy ulicy Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Tam sprawca ściągnął z półki perfum, a następnie zerwał zabezpieczenie i wyszedł ze sklepu. Straty oszacowano na ponad 500 złotych.

Sprawca tego zdarzenia po publikacji jego wizerunku w mediach i intrenecie stawił się w komisariacie na bydgoskim Szwederowie. 27-letni mieszkaniec powiatu nakielskiego został rozliczony. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski